BROLIO KETURI VĖJAI

Medis mus įkvepia. Mes nuolat ieškome, tikriname, kuriame ir svajojame, todėl Jūs gaunate tai kas geriausia ir įdomiausia. Didžiuojamės savo KETURIAIS VĖJAIS – išskirtinių ir įkvepiančių grindlenčių kolekcijomis.

BROLIO keturvėjininkių pavadinimas – aliuzija į XX amžiaus trečio dešimtmečio lietuvių avangardistus. Šioje grupėje net keturios lentų kolekcijos, kuriose lentos kitokios, laužančios kanonus. Vienos primena laivų denius ir nebijo vandens, kitos jungiasi į raštų istorijas, trečios atkartoja natūralius kamieno vingius, o ketvirtose reinkarnuojasi senovinės Venecijos krantinės, Indonezijos žvejų valtys ir tūkstančiai Kinijos durų. Nepakartojama, išmintinga prabanga.


I. Sūrus vanduo

Marinistinė BROLIO kolekcija iš tikmedžio, akmenmedžio ir ąžuolo. Šios grindlentės klojamos kaip denis, su specialia guma užpildytais tarpeliais. Itin aliejinga tikmedžio ir akmenmedžio mediena nuo seno naudojame burlaivių deniams, ji nebijo vandens, todėl tokios grindys puikiai tinka vonios kambariui, net dušo kabinoms. Denio būdu suklotos ąžuolinės grindlentės dvelkia jūra ir turi privalumų intensyviai naudojamose komercinėse patalpose – į tarpelius nepatenka vanduo, o guma kompensuoja lentų vaikščiojimą.


II. Raštų istorijos 

Raštų istorijos primena, kad yra daugybė lentų klojimo būdų. Nuo paprasčiausio, dėliojant skirtingus lentų pločius, iki pynių ir sudėtingų kompozicijų, primenančių senųjų dvarų prabangą.


III. Bolefloor

Vingiuotos kaip gyvenimas. Tai pirmosios pasaulyje natūraliai kreivos, medžio kamieną atkartojančios kietmedžio grindys, pagamintos pramoniniu būdu. Juk tiesias grindis sukūrė ne gamta, tik ribotos technologijos. Tobulesnė įranga prisitaiko prie natūralaus kreivumo, leidžia pagaminti daugiau grindų iš to paties medienos kiekio ir sukuria išskirtinį dizainą. Šios grindys yra unikalios tiesiogine to žodžio prasme – kiekviena lenta skirtinga kaip ją išauginęs kamienas. Dviejų vienodų čia nerasite.


IV. Grindys su atmintimi

Natūralus „netobulumas“ suteikia grindims šilumos. Pasitrynusios, paskilusios, su gamtos įrašytais ženklais – tokios jos mielesnės ir gyvesnės.

Paprašėme, kad  mūsų meistrai grindinių lentų neglaistytų ir nemaskuotų, o dar labiau išryškintų – atrinktų išraiškingiausias, pabrėžtų ąžuolo metų rieves ir šakų ritmus. Specialiai rankomis sendintos ąžuolo lentos – pavasarinė BROLIO poezija. Grindys su atmintimi. Apie laukimą ir išsaugojimą.


                                                                   Jau galite užsisakyti. Užsukite!