I. Sūrus vanduo – grindys, nebijančios vandens

Šioje marinistinėje BROLIO kolekcijoje buriasi medinės grindys, tinkančios drėgnoms patalpoms ar net dušo kabinoms.

Tikmedžio ir akmenmedžio mediena nuo seno naudojame burlaivių deniams. Tikrasis tikmedis auga Azijoje – Birmoje, Kambodžoje, Vietname, Laose, Indijoje ir Indonezijoje, o akmenmedis (iroko) paplitęs Vakarų Afrikoje ir vadinamas „Afrikos tikmedžiu“.

Tikmedžio mediena laikoma geriausia pasaulyje. Ji labai tvirta, tanki, stabili ir ilgaamžė, nuo šviesiai rudos iki auksinės spalvos. Dėl išskirtinio aliejingumo ir antiseptinių savybių ši mediena yra itin atspari drėgmei, puvėsiui ir grybeliams, todėl puikiai tinka ne tik laivų deniams, bet ir vonios kambariui, net dušo kabinai.

BROLIO krautuvėlėse rasite tikmedžio ir akmenmedžio dailylenčių ir grindlenčių, kurios gali būti klojamos kaip denis, su specialia guma užpildytais tarpeliais.

Taip pat turime termiškai apdoroto uosio grindų, puikiai tinkančių drėgnoms patalpoms: vonios kambariams ar priešpirčiams, ir denio būdu klojamų ąžuolinių grindlenčių, kurios pasižymi marinistine estetika ir turi praktinių privalumų intensyviai naudojamoms komercinėse patalpose – į tarpelius nepatenka vanduo, o guma kompensuoja lentų vaikščiojimą.