MEDŽIO MASYVO ĄŽUOLINĖS GRINDYS

Medžio masyvo lentos pačios tikriausios ir natūraliausios – sveikos, neklijuotos ir itin ilgaamžės. Jos visų šiuolaikinių grindų pirmtakės, neprilygstamos savo tylia prabanga ir išraiškingumu. Mes prekiaujame ąžuolinėmis, uosinėmis ir pušinėmis grindlentėmis.

BROLIO lentų kokybė griežtai kontroliuojama. Jos puikiai išdžiovintos (medienos drėgmė 8±3 proc.) ir visiškai paruoštos kloti: iš visų keturių pusių turi išdrožas, todėl gali būti jungiamos galais, jų paviršius šlifuotas (šlifavimo popieriaus grūdėtumas N 100). Jei norite autentiškų grindų su tarpeliais, lentas supjauname be išdrožų.

Mūsų krautuvėlėse galite rinktis iš daugiau nei 300 grindų atspalvių. Be to, lentas galime „pasendinti“; šį efektą išgauname pasitelkę specialų paviršinės medienos iššukavimo būdą ir padengimo medžiagas.

BROLIO grindines lentas galima sukti prie lagių, klijuoti ant medžio drožlių plokščių arba tiesiai ant betono. Galima klijuoti ir ant šildomų grindų, bet dėl mažesnio lentų „vaikščiojimo“ verčiau rinktis natūralias dvisluoksnes lentas.

Mes prekiaujame RINKTINĖS ir NATŪRALIOS rūšies grindinėmis lentomis.

Mūsų grindinės lentos pakuojamos į termoizoliacinę plėvelę, todėl jas lengva sandėliuoti ir transportuoti. Jums pageidaujant BROLIO gaminius atvešime iki jūsų namų. Taip pat mielai patarsime kaip mūsų grindis susikloti, kokias padengimo ir priežiūros priemones naudoti, atsakysime į visus jums rūpimus klausimus.


ĄŽUOLO MASYVAS, natūralus, nedengtas

ĄŽUOLO MASYVAS, natūralus, nedengtas
Storis 20 mm
Plotis 140/165 mm
Ilgis 500-2500 mm
Rūšis Natūrali
Kaina su PVM 44.00 EUR/m2

ĄŽUOLO MASYVAS, sendintas itališku beicu

ĄŽUOLO MASYVAS, sendintas itališku beicu
Storis 20 mm
Plotis 165 mm
Ilgis 500-2500 mm
Rūšis Natūrali
Kaina su PVM 57.00 EUR/m2

LEGENDINĖ LENTA

Kaina su PVM 20.00 EUR/vnt.