DVISLUOKSNĖS ĄŽUOLINĖS PARKETLENTĖS

BROLIO natūralios dvisluoksnės lentos suklijuotos iš dviejų medienos sluoksnių: 4 mm storio ąžuolo lamelės ir 11 mm storio faneros. Jas verta rinktis tada, kai lentas ketinate kloti ant šildomų grindų arba patalpose su žymiais temperatūros ir drėgmės svyravimais. Šios lentos plonesnės, daugiasluoksnė fanera pristabdo medienos „vaikščiojimą“ kintant oro drėgmei.

BROLIO lentų kokybė griežtai kontroliuojama. Jos puikiai išdžiovintos (medienos drėgmė 8±3 proc.) ir visiškai paruoštos kloti: iš visų keturių pusių turi išdrožas, todėl gali būti jungiamos galais, jų paviršius šlifuotas (šlifavimo popieriaus grūdėtumas N 100).

Mūsų krautuvėlėse galite rinktis iš daugiau nei 300 grindų atspalvių. Be to, grindis galime „pasendinti“; šį efektą išgauname pasitelkę specialų paviršinės medienos iššukavimo būdą ir padengimo medžiagas.

BROLIO dvisluoksnes grindines lentas galima klijuoti ant medžio drožlių plokščių arba tiesiai ant betono, taip pat ir ant ant tinkamai įrengtų šildomų grindų.

Mes prekiaujame RINKTINĖS ir NATŪRALIOS rūšies grindinėmis lentomis.

Mūsų grindinės lentos pakuojamos į termoizoliacinę plėvelę, todėl jas lengva sandėliuoti ir transportuoti. Jums pageidaujant BROLIO gaminius atvešime iki jūsų namų. Taip pat mielai patarsime kaip mūsų grindis susikloti, kokias padengimo ir priežiūros priemones naudoti, atsakysime į visus jums rūpimus klausimus.


ĄŽUOLINĖS DVISLUOKSNĖS, nedengtos

ĄŽUOLINĖS DVISLUOKSNĖS, nedengtos
Storis 15 mm
Plotis 185 mm
Ilgis 500-2400 mm
Rūšis Natūrali
Kaina su PVM 41.00 EUR/m2

ĄŽUOLINĖS DVISLUOKSNĖS, nedengtos

ĄŽUOLINĖS DVISLUOKSNĖS, nedengtos
Storis 15 mm
Plotis 220 mm
Ilgis 500-2400 mm
Rūšis Natūrali
Kaina su PVM 49.00 EUR/m2

LEGENDINĖ LENTA

Kaina su PVM 20.00 EUR/vnt.