GYVENIMO TIESIAI NENUBRĖŠI

Jame būna visko. Taip gimsta istorijos ir įtvirtinamos vertybės.

Ir lentų ieškome tokių, kurios tyliai pasakotų istorijas ir grąžintų prie tikrojo natūralumo, prie pačios gamtos pasiūlytų linijų ir sluoksnių. Ieškome, gauname ir siūlome…

Nepakartojama, išmintinga prabanga – Bolefloor ir Imondi Organic.

• Bolefloor – pirmosios pasaulyje natūraliai kreivos, medžio kamieną atkartojančios kietmedžio grindys, pagamintos pramoniniu būdu. Juk tiesias grindis sukūrė ne gamta, tik ribotos technologijos. Tobulesnė įranga prisitaiko prie natūralaus kreivumo, leidžia pagaminti daugiau grindų iš to paties medienos kiekio ir sukuria išskirtinį dizainą. Šios grindys yra unikalios tiesiogine to žodžio prasme – kiekviena lenta skirtinga kaip ją išauginęs kamienas. Dviejų vienodų čia nerasite.

• Organic – naujausia Imondi kompanijos kolekcija, pagaminta iš pakartotinai panaudotos medienos. Itin charakteringos grindys, kuriose reinkarnuojasi senovinės Venecijos krantinės, Indonezijos žvejų valtys, tūkstančiai Kinijos durų, Antrojo pasaulinio karo lėktuvų gamykla, Kentukio kluonai. Praeitin nugrimzdusias istorijas vis dar išduoda vandens išgraužti dažai, apdulkėję hieroglifai ar siūbuojančių grandinių nubrūžinimai. Imondi Organic – turbūt pačios ekologiškiausios ir įdomiausios grindys visoje rinkoje.

Jau galite užsisakyti. Užsukite!