Grindys

TIKRUMAS KIEKVIENAME ŽINGSNYJE

Medinės grindys unikalios savo tylia prabanga ir natūralumu. Ekologiškos, charakteringos, itin ilgaamžės ir lengvai prižiūrimos jos sukuria sveikesnę gyvenamąją aplinką ir tarnauja ne vienai kartai.

Mes didžiuojamės ne tik įprastinių, bet ir išskirtinių, įkvepiančių grindlenčių kolekcijomis. Jūs galite rinktis BROLIO PAPRASTUMĄ arba BROLIO KETURVĖJININKES.

BROLIO paprastosios – tiesios ir lietuviškos. Jos gimsta iš ąžuolo ar pušies, būna plačios ir siauros. Masyvo ir klijuotos. Lygios arba sendintos. Paprastos, bet visiškai natūralios ir kokybiškos už geriausią kainą rinkoje. BROLIO lentos įkvepiančios, todėl net ir šiose, tradicinėse, kartais įsitaiso ir gero linki mūsų draugų sukurtos bėgiojančios, lakiojančios ar žydinčios meilios lietuviškos būtybės.

BROLIO keturvėjininkės – kitokios, laužančios kanonus. Vienos primena laivų denius ir nebijo vandens, kitos jungiasi į raštų istorijas, trečios atkartoja natūralius kamieno vingius, o ketvirtose reinkarnuojasi senovinės Venecijos krantinės, Indonezijos žvejų valtys ir tūkstančiai Kinijos durų.

Mes nuolat ieškome, tikriname, kuriame ir svajojame, todėl Jūs gaunate tai kas geriausia.